Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radny PiS: Szukają na mnie haków, może chcą mnie uciszyć

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 września 2016 r. o 13:53 Powrót do artykułu
Już niedługo ludzie zobaczą jak pisiory ich okłamali! Prawda zawsze wyjdzie na jaw, a ludzie z lubelskiego to nie ciemny lud!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szlak mnie poprostu trafia jak czytam te komentarze..pisze to jedna albo dwie osoby max i to te same  z PSLu.. Czepiliście się Wojciechowskiego jakby to on był winny tym wszystkim aferom do którego doprowadził PSL!! Ludzie nie są głupi!! Myślicie że jak napiszecie sto komentarzy we dwóch/trzech to ludzie się niezczają? Marek Wojciechowski bardzo dobrze że zaczął walczyć z aferzystami z PSLu, szacunek dla Niego że ma jaja i wypomina prawdę i ludzie to widzą i to doceniają a Wasze komentarzyki poniżej pasa nic tu niewskórają. Wojciechowski brawo!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeczytałem wszystkie dotychczasowe komentarze. Nasuwa się jeden bardzo smutny wniosek. Hurtowo pisane komentarze zwolenników pslu są na żenująco niskim poziomie kultury osobistej. Zapewne większość autorów tych komentarzy zajmuje jeszcze wysokie stanowiska, których ze względu na ogromne braki w wykształceniu i tragiczny poziom kultury osobistej nigdy nie powinni objąć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Emilian napisał:
Przeczytałem wszystkie dotychczasowe komentarze. Nasuwa się jeden bardzo smutny wniosek. Hurtowo pisane komentarze zwolenników pslu są na żenująco niskim poziomie kultury osobistej. Zapewne większość  autorów tych komentarzy zajmuje jeszcze wysokie stanowiska,  których ze względu na ogromne  braki w wykształceniu i tragiczny poziom kultury osobistej nigdy nie powinni objąć.
   Tak, za to druga strona to wprost anioły i wzory kultury osobistej oraz szacunku dla adwersarzy, tudzież przykłady poprawnej pod każdym względem polszczyzny (co nie powinno dziwić - wszak to w końcu patriotycznie nastawiona prawica).  P.S. Zastanawia mnie też, skąd osoba podpisana "mówi jak jest" wie, że pan Marek ma tę tak cenną i cenioną nie tylko u płci męskiej część swego ciała. Czyżby...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Heheheh no to Pan radny pokazał klasę takie rzeczy tylko w PiS. A kto teraz ma wszystkie służby. Oj trochę samokrytyki Panie Prezesie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba trolę z Populi zmiany i Stanowiska mają dziś wolne. Albo ktoś niezaplacię im ostatniej transzy za wylewane swojego gnoju. Czyżby probimy finansowe w partii Jarka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
130 Postów :), ale mlodzieżowka pslu się ujawniła. Jak można tak atakować bezpardonowo jednego z najlepszych radnych wojewódzkich. Czyżby już czuli że zaraz ich nie będzie i nie będzie gdzie już uciekać z wysokich stanowisk, gminy i powiaty wszystkich nie przyjmą. I cały kwiat Hetmanowej armii pójdzie na bruk :) I pan dyrektor Szołtek i pan dyrektor Kloc i pan dyrektor Donica i pan dyrektr Habza... i wielu wielu innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak mawiał klasyk obojętnie co o tobie mówią, ważne aby mówili tą starą zasadę przyjął Wojciechowski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jakież to stanowiska zajmują tacy wielcy radni jak MULAWA i WOJCIECHOWSKI?? Wielcy fachowcy od siedmiu boleści.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie pracuje Wojciechowski? Gdzie pracuje Mulawa? I wielu innych działaczy z PiS-u? Nagle po dojściu do władzy pisu, stali stali sie wielkimi ekspertami piastując dyrektorskie stołki!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem mieszkanką gminy pod Lublinem, gdzie od kilkunastu lat rządzi "buraczany" wójt z psl. Takiego nepotyzmu i korupcji jak w mojej gminie nie ma nigdzie w cywilizowanym świecie. Wszyscy urzędnicy w urzędzie gminy zatrudnieni zostali na postawie przynależności do pslu. Ich poziom jest poniżej krytyki. Ja w ogóle nie zajmuje się polityką, ale uważam, że psl należy odsunąć od wszelkiej władzy. Każda inna partia będzie znacznie uczciwsza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paranoja w PiS-du przeszła też na władzę niższego szczebla. Przykład idzie z góry.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wanda napisał:
Jestem mieszkanką gminy pod Lublinem, gdzie od kilkunastu lat rządzi "buraczany" wójt z psl. Takiego nepotyzmu i korupcji jak w mojej gminie nie ma nigdzie w cywilizowanym świecie. Wszyscy urzędnicy w urzędzie gminy zatrudnieni zostali na postawie przynależności do pslu. Ich poziom jest poniżej krytyki. Ja w ogóle nie  zajmuje się polityką,  ale uważam, że psl należy odsunąć od wszelkiej władzy. Każda inna partia będzie znacznie uczciwsza.
Tam, gdzie mieszkam było identycznie, ale peeselowski łajdak zostawił po sobie takie bagno, że obecny nie może sobie dać rady. Rada Gminy peeselowska, urzędnicy w gminie peeselowcy, dyrektorki szkół peeselówy... W dodatku największe kanalie teraz możerów udają. Tylko delegalizacja nas może uratować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co ta banda PSL robi manipulując i lawirując miedzy puyaniami to granda poprostu dlaczego jak któremuś zada się niewygodne pytanie to kończy rozmowe albo atakuje automatycznie rozmówce bo braki w wiedzy i niemożność kłamania gdy ktoś ma większą wiedze od nich musza nadrobić atakiem by odwrócić uwage od zadanego pytania taka jest taktyka PSL a to co w komentarzach wypisują zwolenicy (zapewne opłaceni przez PSL zapewne młodzierz z koniczyną na piersi) któży nie potrafia znapisać wiecej niż jedno zdanie popierajac go jakimiś argumentami wyglądaja co najmniej dziecinnie ale nie mozna na wszystko poradzić jak człowiekowi brakuje argumentów i kazdy wypowiada się jak potrafi. Ja od siebie moge dodać tyle jak byłem na szkoleniu w ministerstwie rolnictwa i miałem przyjemość zadać pytanie uwczesnemu ministrowi Panu Sawickiemu to ten zamiast odpowiedzieć na moje konkretne pytanie zaczoł mnie atakować całkiem odmiennymi odpowiedziami nie zwiazanymi z moim gdy od innego rozmowcy otrzymł nastepne niewygodne pytanie zaragował tak samo trzeciego juz nie udało sie zadac bo nagle juz nie miał czasu co pewnie było spowodowane tym by dalej się nie pogrążał. Tak wiec wyglada dla mnie wiekszość PSL jak nie wiedza co powiedzieć albo jak odpowiedzieć  to atakują, lawiruja, oszukuja i tylko klepią się po plecach.  A co do Pana Marka pozdrawiam i doceniam że znalazł pan siły by wytykać błędy tym którym już dawno trzeba było je wytykać. A wiec dużo siły Panie Wojciechowski. Rolnicy są z Panem wiemy że żeby posprzątać bałagan po tych co rzadzili trzeba czasu ale ufamy że dobra passa i dla rolników nastanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POSADY I STOŁKI. Przykład nepotyzmu równy Himalajom jak posłanka Hałasowa (oczywiście z PIS) obsadził swoje córcie na prezesa Stadniny Ogierów po psychologii, drugą na kierownika KRUS w Krasnymstawie, to na dyrektora Sanepidu, wszystkie na pewno są tak zdolne jak mamusia matury nie mogła zdać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten wasz Wojciechowski niech się zajmie pracą o ile kuma czym się zajmuje a nie hejtowaniem w godzinach pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czego pis nie ruszy, to spieprzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...